כניסה

פרופ' אילנית גביוס

מונתה בידי שר האוצר, משה כחלון, בתאריך 7 במרס 2016.

פרופ' אילנית גביוס היא חברת הסגל האקדמי הבכיר בפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון בנגב בתחומים חשבונאות ומימון, וחוקרת אורחת ב- ESSEC Business School, צרפת. היא עומדת בראש תכנית התואר השני במנהל עסקים באוניברסיטת בן-גוריון באילת. בנוסף, היא מחזיקה ברשיון רואה חשבון (1996).

תחומי עיסוקיה המקצועיים כוללים מחקר, ייעוץ, הוראה, ניהול אקדמי של תכניות לימוד, ומגוון פעילויות אקדמיות אחרות. תחומי התמחותה העיקריים הם הערכת שווי של חברות ושל נכסים בלתי מוחשיים; מניפולציות חשבונאיות וניהול רווחים; דיווח וגילוי בדוחות הכספיים. מחקריה פורסמו בכתבי עת אקדמיים מובילים בתחומי חשבונאות ומימון. כחוקרת באקדמיה, היא זכתה בפרס טורונטו למצויינות במחקר (2011).

בעבר כיהנה פרופ' אילנית גביוס כרואת חשבון בכירה במשרד רואי חשבון ברייטמן אלמגור (Deloitte & Touche) וככלכלנית ורואת חשבון בהנהלה הראשית של בנק הפועלים. במסגרת שירותה הצבאי כקצינה אקדמאית, כיהנה ככלכלנית וחשבונאית במשרד הביטחון.

היא בעלת תואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) ובחשבונאות מהאוניברסיטה העברית בירושלים (1991), תואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות) מאוניברסיטת בן-גוריון (2002), ודוקטורט במנהל עסקים עם התמחות במימון וחשבונאות מאוניברסיטת בן-גוריון (2005). את פוסט-הדוקטורט עשתה באוניברסיטת טורונטו, קנדה.​

תגיות:

פניות ותלונות לרשות

מערכות וטפסים