כניסה

יו"ר רשות ניירות ערך מינתה את עו"ד חנוך הגר לתפקיד יועץ בכיר
 

‏6 יולי, 2020

‏י"ד תמוז, תש"ף

יו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה, מינתה את עו"ד חנוך הגר לתפקיד יועץ בכיר ליו"ר, במקומה של עו"ד שרה קנדלר אשר מונתה לאחרונה לתפקיד מנהלת מחלקת תאגידים ברשות. עו"ד הגר מכהן כיום כמנהל מערך הפיקוח במחלקה לייעוץ משפטי ברשות ניירות ערך. עו"ד הגר החל לעבוד ברשות בשנת 2010 במסגרת התמחות במשפטים ולאחר מכן השתלב בתפקידים שונים במערך הייעוץ המשפטי.

עו"ד הגר לקח חלק בקידום הליכי החקיקה שהובילה הרשות, לרבות אכיפה מנהלית וחוק הדירוג וכן, היה שותף לגיבוש חוק ההקלות ברגולציה. בנוסף, עו"ד הגר היה שותף להובלת פתיחת שוק האיגוח בישראל ולהקמת "ארגז החול הרגולטורי", לקידום הטמעת חדשנות טכנולוגית בשוק ההון.

כמו כן, עו"ד הגר ליווה חברות ציבוריות בתהליכי הנפקה של ניירות ערך ומכשירים מורכבים וליווה סוגיות הקשורות בממשל תאגידי, עת עבד במשרד עו"ד פישר, בכר, חן וול, אוריון ושות'.

עו"ד הגר בעל תואר ראשון במשפטים וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית. כמו כן, לעו"ד הגר תואר ראשון בהיסטוריה (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית.

עו"ד הגר (43) נשוי +6, משמש מג"ד במילואים.

יו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה: "לחנוך היכרות מעמיקה עם פעילותה של הרשות, שוק ההון, המגזר הציבורי והפרטי. אני בטוחה כי ניסיונו של חנוך יסייע לנו לקדם ולהוביל את הרפורמות אשר עומדות על סדר יומה של הרשות ובכללן, טרנספורמציה דיגיטאלית בשוק ההון הישראלי".

תגיות:

פניות ותלונות לרשות

מערכות וטפסים