כניסה

יו״ר רשות ניירות ערך מינתה את עו"ד שרה קנדלר למנהלת מחלקת תאגידים
 

‏21 יוני, 2020

‏כ"ט סיון, תש"ף

 

יו״ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה, מינתה את  עו"ד שרה קנדלר למנהלת מחלקת תאגידים. עו"ד קנדלר, המכהנת כיום כיועצת בכירה ליו"ר הרשות, צפויה להחליף את רו"ח דורית קדוש, שהודיעה לאחרונה על פרישתה. בתפקידה האחרון, הובילה עו"ד קנדלר לצד היו"ר את קידום האסטרטגיה של הרשות למול הגורמים הרלוונטיים במגזר הפרטי והציבורי, לרבות הקמת פלטפורמות מסחר דיגיטאליות חדשות, הטמעת סטנדרטים בינלאומיים ובכללם אימוץ דיווח באנגלית ו – IXBRL, הרחבת רצף מוסדי ונוספים.

בשנים האחרונות הובילה עו"ד קנדלר את תהליכי החקיקה בפרויקטים המרכזיים שהובילה הרשות וביניהם: פרויקט ההקלות של הרשות, שינוי מבנה הבורסה, הסדרת פעילותן של זירות הסוחר, איסור הפעילות באופציות בינאריות ורפורמת הפיכת תעודות הסל לקרנות נאמנות.

עו"ד קנדלר החלה את דרכה ברשות בשנת 2000. לאורך השנים מילאה עו"ד קנדלר תפקידי ניהול מרכזיים, לרבות מילוי מקום של היועמ"ש ברשות. עו"ד קנדלר שימשה משנה ליועץ המשפטי של הרשות, מנהלת יחידת החקיקה בייעוץ המשפטי, וחברת הנהלת הרשות. בנוסף, עו"ד קנדלר שימשה בעבר כמשנה למנהל מחלקת השקעות.

כמו כן, עו"ד קנדלר ייצגה את הרשות בפעילותם של צוותים בין-משרדיים שונים, העוסקים בתחומי החדשנות והטכנולוגיה בסקטור הפיננסי (צוות בנושא תכנית Sandbox רגולטורי לחברות טכנולוגיה, צוות בנושא מטבעות וירטואליים, צוות בנושא טכנולוגיית API ועוד).

עו"ד קנדלר בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

יו״ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה, התייחסה ואמרה: ״לשרה ניסיון רב שנים, ראיה מערכתית והיכרות מעמיקה עם פועלה של הרשות ועם שחקני שוק ההון. שרה היתה שותפה להוצאתן אל הפועל של הרפורמות המשמעותיות שהובילה הרשות בשנים האחרונות. בתפקידה האחרון, שרה שימשה כיועצת בכירה לצדי ועסקה בסוגיות הליבה שעל סדר יומה של הרשות ואשר עומדות במרכז העשייה של מחלקת תאגידים. אני סמוכה ובטוחה ששרה תמשיך להוביל את המחלקה ועשייתה הענפה לקידום שוק הון מתקדם, חדשני ואטרקטיבי עבור ציבור המשקיעים ושוק ההון הישראלי".​

תגיות:

פניות ותלונות לרשות

מערכות וטפסים