כניסה

רשות ניירות ערך מעודדת פרסום דוחות ESG למשקיעים ותומכת ביוזמה Impact Nation של המשרד לנושאים אסטרטגיים

‏14 ינואר, 2021

‏א' שבט, תשפ"א

רשות ניירות ערך, בראשות ענת גואטה, פועלת לקידום גילוי ודיווח וולונטרי של עקרונות ה - ESG (Environmental, Social, and Corporate Governance) בדוחות של התאגידים המפורסמים לציבור המשקיעים. הרשות מובילה נושא זה, לאור ההתפתחויות שחלו בשנים האחרונות בשווקי ההון המובילים בעולם והעניין הגובר שמגלים משקיעים מקומיים ובינלאומיים בנושא האחריות התאגידית.

בתוך כך, הרשות מברכת על פתיחת שלב נוסף במיזם Impact Nation של המשרד לנושאים אסטרטגיים לעידוד חברות לפרסם דוחות ESG באמצעות מתן מענקים עד לגובה של 100 אלף ₪. המיזם נועד לעודד חברות לשקף לציבור המשקיעים באופן מיטבי את ההשפעה הסביבתית והחברתית של פעילותן העסקית, לצד דיווח התנהלות עסקית הוגנת והגונה. במסגרת השלב הראשון של מיזם Impact Nation מספר חברות ציבוריות הצטרפו לתכנית ובכך הביעו נכונות לפרסם דוחות ESG.

בימים אלה נפתח השלב השני של המיזם והרשות מצטרפת לקריאה של המשרד לעניינים אסטרטגיים ומזמינה את החברות לקחת חלק ולהיות שותפות למגמה הבינלאומית המובילה בעולם לטובת המשקיעים. מצורף קישור לתכנית המפורסמת באתר המשרד לעניינים אסטרטגיים: https://bit.ly/3i0hh9M

המועד האחרון להגשה הינו 14.2.2021.

תגיות:

פניות ותלונות לרשות

מערכות וטפסים